Úvodní strana

Střední školy

QR

Semináře

Na Mistrovské škole floristiky v Hradci Králové nabízíme v roce 2018/2019 pracovní floristické semináře pro všechny zájemce - začátečníci - pokročilí - mistrovská zkouška. Výuka je garantovaná Asociací branding designu. Vzdělávací pracovní semináře jsou vedené zkušenými mistry floristy a lektory Mistrovské školy floristiky a Střední školy vizuální tvorby v Hradci Králové, členy Asociace branding designu. Využíváme poznatků ze zahraničních sympózií, soutěží, výstav, seminářů, stáží, mistrovských floristických škol a odborné zahraniční literatury.

Přihlašovací online formulář na semináře zde...

Aktuální seminář

Zahájení floristického semináře v 10:00 v budově Mistrovské školy floristiky v Hradci Králové v parku Jiráskovy sady.

24. listopadu 2018

ZAČÁTEČNÍCI:

Krása adventních a vánočních dekoracích.
Krása, nádhera, něžnost i lesk v adventních a vánočních dekoracích. Vytvořte si a odneste adventní věnečky a další adventní a vánoční aranžmá - svícny, vypichované nádoby, rohy hojnosti nebo zdobené talíře. Základní techniky vypichování, lepení, sestavování materiálů, ať už v tradičním pojetí, v klasické úpravě, nebo trendové floristice v souladu s estetickými pravidly.

POKROČILÍ:

Adventní a vánoční design florálních instalací.
Adventní a vánoční design pro tradiční i zcela moderní a nové dekorace interiérů a exteriérů. Základní znalosti grafického designu nám pomohou obohatit naše vnímání a propojit ho se znalostmi estetiky, moderních trendů a zásadami brandingu floristiky. Trendy a jejich začlenění do vlastní kreativní tvorby, možnost konzultací vlastních zakázek. Estetika: Aktuální adventní a vánoční trendy roku 2018 - floristický a grafický design jako zdroj zajímavých informací pro zákazníky.

MISTROVSKÁ A FLORISTICKÁ ZKOUŠKA:

Prostorová práce
Prostorová floristická práce - konstrukce, zlatý řez, tvary, linie, struktury, barevnost, materiál, postup práce. Vlastní návrh, estetické zákonitosti, model.

Seznam všech seminářů ke stažení

Aktuální seznam všech seminářů je ke stažení zde... (uloženo ve formátu PDF Adobe Acrobat.)

Přihlaste se na seminář

Lektoři

• Ing. Miroslav Jindra
  • Ing. Helena Jindrová